ULUSLARARASI BAĞIMSIZ GÖZETİM FİRMASI

HERA GEMİ GÖZETİM

Uluslararası Gözetim ve Survey konularında faaliyet gösteren Hera Gemi Gözetim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2018 yılında Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olarak kurulmuştur.

İlke edindiğimiz tarafsızlık ve bağımsızlık değerlerine bağlı kalarak, tarafımıza iletilen iş talimatları doğrultusunda, müşterilerimizin gereken işlemleri ve tedbirleri vakit kaybetmeden başlatabilmeleri için gerekli olan detaylı bilgileri içeren ön rapor ve daha sonraki gelişmeleri bildiren ara raporlar günlük olarak hazırlanıp mümkün olan en kısa sürede sunulmaktadır.

HERA, tüm Türkiye ve uluslararası iş hacmine cevap verebilecek yeterli sayıda, her biri kendi konusunda uzman ve uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan bir ekibe sahiptir.

HERA, dinamik ve analizci yapısı ile edinmiş olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşmayı temel politikası olarak belirlemiştir. Yapabilirliklerimiz ve öngörümüz her zaman hizmetin en yüksek kalitede olabilmesi amacını taşımakta ve bu paylaşımın yüceltici gücünü içermektedir.

Hera Gemi Gözetim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., dünyanın neresinde olursa olsun ve siparişlerinizi beklerken iş dünyasının olası kalite ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırıldı.

Hera Gemi Gözetim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. personeli, müşterilerin sanal bir ortağı olarak hareket eder ve her zaman onları önemser ve müşterinin değerlerini kutsal bir güven olarak tutar.

TELEFON & FAX

(pbx) +90 (232) 616 50 51

ADRES

Kazım Dirik Mh. 370 Sk. No: 11/1 Aliağa – İzmir/Türkiye

IC POSEIDON LTD

Gürcistan, Batum / Kutaisi Cd. No:11 S/C 445463338

MAİL

info@herainspection.com